ARCHITEKTURA.MURATOR.PL

Informacje

Architektura.murator.pl

 

Serwis miesięcznika „Architektura-murator” to najważniejsza platforma informacyjno-publicystyczna branży architektonicznej, skierowany szczególnie do użytkowników, których zawodem i życiową pasją jest architektura.
Na stronie znajduje się ponad 10 000 artykułów autorstwa czołowych architektów i krytyków architektury w Polsce. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, redakcja serwisu codziennie uzupełnia je o nową porcję najświeższych architektonicznych newsów z Polski i ze świata. Czytelny i intuicyjny interfejs portalu odpowiada poszczególnym działom miesięcznika „Architektura-murator”, dzięki czemu użytkownik jest w stanie w szybki sposób odnaleźć potrzebne informacje. W wyodrębnionych sekcjach piszemy o m.in. o konkursach, nowych realizacjach, projektach oraz zagadnieniach technicznych. Treści te uzupełniane są o felietony i polemiki w rubryce Krytyka, skupiającej się na kwestiach szczególnie istotnych dla środowiska architektów.
Specjalne zakładki zostały poświęcone studentom i uczniom szkół średnich, planującym studia architektoniczne.
Na stronie udostępnione są także unikatowe materiały z miesięcznika, systematycznie wzbogacane o wybrane teksty archiwalne.

Redaktor naczelny: Artur Celiński
 

Kontakt

Redakcja:
Architektura-murator
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
architektura_murator@grupazpr.pl

Biuro Reklamy:
Time SA
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
reklama@grupazpr.pl