MURATOR.PL

Informacje

Murator.pl

 

 

Murator.pl najpopularniejszy polski serwis internetowy, który wspiera inwestorów indywidualnych w procesie budowy lub remontu domu. Stanowi połączenie popularnego, otwartego serwisu budowlanego dla szerokiego grona odbiorców z płatną platformą treści Premium. Na Murator.pl znaleźć można artykuły o charakterze poradnikowym, a także można skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów, obejrzeć filmy wideo i galerie zdjęć. Ponadto na stronie dostępna jest cyfrowa wersja miesięcznika „Murator”, zawierająca rozbudowane treści merytoryczne oraz archiwalne wydania.
Murator.pl to źródło inspirujących pomysłów dla osób planujących budowę, remont lub wykończenie domu. Znajdą tutaj informacje o trendach, ciekawe pomysły i aranżacje wnętrz, rozwiązania na każdą kieszeń, w tym także kursy krok po kroku, dzięki którym będą mogli wykonać wiele prac wykończeniowych i dekoracyjnych samodzielnie, bez pomocy fachowców.
Wartościową częścią serwisu jest forum Muratora (forum.murator.pl), którego użytkownicy dzielą się doświadczeniami z budowy i eksploatacji własnego domu.
Murator.pl to również cykliczne webinary poradnikowe online: Szkoła budowania oraz Pogad@ne-Zbudowane, w których redaktor naczelny rozmawia z ekspertami różnych branż oraz z kierownikiem budowy na tematy związane z budową domu.

Redaktor naczelny: Piotr Laskowski.

 

Kontakt

Redakcja:
Murator.pl
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
redakcja_murator@murator.com.pl

Biuro Reklamy:
Time SA
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
reklama@grupazpr.pl