ARCHITEKTURA-murator

Informacje

Architektura-murator

 

To najważniejszy i najbardziej wpływowy magazyn architektoniczny w Polsce, specjalizujący się przede wszystkim w profesjonalnej prezentacji współczesnej architektury polskiej i światowej. Na łamach „Architektury-murator” od początku jej istnienia, czyli 1994 roku, przedstawiono około 4000 budowli zrealizowanych w naszym kraju. W organizowanym przez czasopismo konkursie ŻYCIE W ARCHITEKTURZE, w którym są przyznawane jedne z najbardziej prestiżowych nagród architektonicznych w Polsce, rywalizowało ponad 3500 budynków i przestrzeni publicznych.
„Architektura-murator” organizuje spotkania, konferencje, konkursy i wystawy związane z tematyką architektoniczną, wiele we współpracy z wiodącymi instytucjami kultury w Polsce i na świecie, samorządami i działami administracji rządowej. Miesięcznik otrzymał 32 nagrody i wyróżnienia za szatę graficzną, a w 2014 roku Honorową Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za szczególny wkład w upowszechnianie kultury.
Odbiorcami tytułu są pracownie architektoniczne, architekci i projektanci, inwestorzy, władze samorządowe, uczelnie wyższe – zarówno nauczyciele akademiccy jak i studenci, osoby zainteresowane kulturą i otaczającą nas przestrzenią.
Dwa razy do roku dla prenumeratorów oraz w wybranych punktach sprzedaży do magazynu dodawana jest specjalna publikacja „Architekt Wnętrz”. Oprócz prezentacji najciekawszych wnętrz biurowych i edukacyjnych czy inspirujących przestrzeni hotelowych i restauracyjnych prezentowane są w niej rozmowy z uznanymi architektami, a także artykuły dotyczące innowacyjnych rozwiązań i najaktualniejszych trendów we wzornictwie oraz relacje z najważniejszych festiwali i targów dizajnu.


Redaktor naczelną pisma „Architektura-murator” od początku jest Ewa P. Porębska.

 

Marki powiązane

Kontakt

Redakcja:
Architektura-murator
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. +48 22 590 50 26
architektura_murator@grupazpr.pl


Biuro Reklamy –
Budowa i Wnętrza
:
Time SA
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
Koordynator ds. sprzedaży:
Krystyna Brzozowska
tel. 602 291 597
kbrzozowska@grupazpr.pl